Sukces wokalny Bartka i Witka!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy o wielkim sukcesie naszych dwóch utalentowanych uczniów, Bartka Stawarza z 4c i Witka Maciaka z 5b, którzy dnia 6 grudnia 2017 r. wzięli udział w 15. edycji konkursu wokalnego „Co nam w duszy gra”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 389. Bartek wykonał utwór „Can you feel the love tonight”, zdobywając GRAND PRIX w konkursie, zaś Witek zaśpiewał piosenkę „White Christmas”, uzyskując za swój występ tytuł laureata. Dnia 9 lutego 2018 r. chłopcy zaprezentowali te utwory raz jeszcze podczas gali z wręczeniem nagród. Serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy kolejnych!

Obaj chłopcy zaśpiewali powyższe utwory także na naszym koncercie noworocznym, który można obejrzeć na naszym kanale YouTube.

 

Rozmiar tekstu
Kontrast
%d bloggers like this: