Terminy wpłat za posiłki za czerwiec 2018 r.

TERMINY WPŁAT ZA POSIŁKI ZA MIESIĄC

CZERWIEC

23 do 30 MAJA

Nr rachunku bankowego: 15 1030 1508 0000 0005 5075 6099

Informacja dla klas 1 – 7

Obiady                                                                                                                                 14 dni x 4 = 56*

 

Informacja dla klasy 0

Obiady                                                                                                                                 21 dni x 4 = 84* *

Śniadania i podwieczorki TYLKO klasa „0”                                                                     21 dni x 3 = 63**

Obiady, śniadania, podwieczorki  – pełen pakiet                                                             21 dni x 7 = 147**

W razie wątpliwości prosimy wysyłać zapytania na adres:   obiady@sp143.waw.pl

 

Drodzy Rodzice,

* 01.06 to dzień wolny od nauki (tylko dla klas 1-7, klasa 0 uczęszcza do szkoły). Jest on dodatkowo płatny i należy do podanej przez szkołę kwoty dopłacić 4 zł, KONIECZNIE z informacją, że dotyczy ona właśnie 01.06.2018 r.

** Z uwagi na fakt, iż nie wszystkie dzieci uczęszczają do szkoły każdego dnia czerwca, prosimy o uwzględnienie tego faktu podczas płatności. Jest to ważna informacja niezbędna do planowania ilości posiłków. Jeżeli jest taka możliwość (planowane nieobecności) prosimy również o odwoływanie posiłków wcześniej niż tego samego czy ostatniego dnia przed nieobecnością. Jest to również pomocna informacja pomagająca uniknąć strat żywności.

Rozmiar tekstu
Kontrast
%d bloggers like this: