Lato w Mieście 2018 – tydzień 5

Przedstawiamy piąty tydzień ramowego planu pracy podczas „Lata w Mieście 2018”. Informujemy, że może on ulec zmianie, o czym na bieżąco będą informowali wychowawcy poszczególnych grup.

Przypominamy, że w związku ze zmianą przepisów RODO, o przydziale do grup dzieci, która dołączą w poszczególnych turnusach, zostaną Państwo indywidualnie poinformowani pierwszego dnia każdego turnusu.

Prosimy na czas akcji, aby dzieci były ubrane zgodnie z warunkami atmosferycznymi i zaplanowaną aktywnością. Każdy uczestnik akcji proszony jest o nakrycie głowy i odpowiednią ilość picia. W dniu wyjścia na basen przypominam o spakowaniu odpowiednio; stroju kąpielowego, czepka, ręcznika, klapek. Prosimy też, dzieci, które przychodzą po raz pierwszy, miały ze sobą te rzeczy na wszelki wypadek.

Rozmiar tekstu
Kontrast
%d bloggers like this: