Gdzie znaleźć aktualne informacje o szkole?

Drodzy rodzice i uczniowie,
Nowy rok szkolny 2018/19 rozpoczęty! Już dziś chcielibyśmy ułatwić Wam odnajdywanie informacji przydatnych do sprawnego funkcjonowania w naszej szkole, tak by Wasz kontakt z naszą placówką przebiegał jak najpomyślniej. W związku z tym uprzejmie informujemy, że w menu powyżej, pod napisem „INFORMACJE 2018/19”, znajdziecie te dane, które już zaktualizowaliśmy na ten rok szkolny. Dzięki temu będziecie mogli łatwo odnaleźć najważniejsze informacje bez szukania. Na razie jest ich niewiele, ale w najbliższych dniach będziemy je sukcesywnie uzupełniać. W razie problemów lub jeśli znajdziecie jakieś błędy czy brakujące informacje, prosimy o kontakt na adres p.maj@sp143.waw.pl. Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego!

Rozmiar tekstu
Kontrast
%d bloggers like this: