Pchli targ na pikniku wiosennym!

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli na pchli targ organizowany przez klasę 6b podczas piątkowego pikniku od 16 do 19! Aby wziąć w nim udział, przynieś z domu od kilku do kilkunastu rzeczy, których już nie potrzebujesz lub ci się znudziły, np. zabawki, gry, ubrania i wymień je na coś innego!

Zachęcamy do zabrania koca lub ręcznika do rozłożenia rzeczy na ziemi (i ochrony przed ewentualnym deszczem), będzie można też dostać ławkę od organizatorów. Stoiska będzie można najprawdopodobniej rozstawiać i oglądać na trawniku za drzewami obok drewnianego stołu – w razie czego wypatrujcie banera z napisem!

Uwaga! Dozwolona jest tylko wymiana rzeczy, nie można ich sprzedawać ani kupować za pieniądze!

Rozmiar tekstu
Kontrast
%d bloggers like this: