Ogólnopolskie Igrzyska Drużyn Szkolnych w szachach

Zakończyły się Ogólnopolskie Igrzyska Drużyn Szkolnych w szachach. Drużyna SP143 (Kuba Słoniewski – 7a, Wadim Żejmo – 5a, Wojtek Słoniewski – 3a i Ada Dajnowicz – 5a) startowała z odległego 24 miejsca. Jednak dzięki wspaniałej postawie naszych zawodników, i rewelacyjnemu finiszowi, udało się wywalczyć wysokie 8 miejsce w Polsce. Dodatkowo Wojtek i Ada wywalczyli indywidualnie 5 i 9 miejsce na szachownicach. Kuba i Wadim, mierząc się z zawodnikami o wyższych rankingach udowodnili, że stać ich na wiele. Gratulujemy!! Wyniki: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/tdr_2388/results.html?l=pl&tb=202_

Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: