Grono pedagogiczne

Nauczyciel języka polskiego E-mail
Krystyna Jakubowska k.jakubowska@sp143.waw.pl
Dorota Dominko-Boruc d.dominko@sp143.waw.pl
Anna Maciejowska a.maciejowska@sp143.waw.pl
Aneta Purchała a.purchala@sp143.waw.pl
Agnieszka Kamińska a.kaminska@sp143.waw.pl
Nauczyciel języka angielskiego E-mail
Magdalena Staworko m.staworko@sp143.waw.pl
Monika Błażejczyk (urlop) m.blazejczyk@sp143.waw.pl
Monika Nowotczyńska m.nowotczynska@sp143.waw.pl
Magdalena Dudek m.dudek@sp143.waw.pl
Katarzyna Karczewska k.karczewska@sp143.waw.pl
Piotr Maj p.maj@sp143.waw.pl
Nauczyciel języka niemieckiego E-mail
Joanna Masiak j.masiak@sp143.waw.pl
Aneta Purchała a.purchala@sp143.waw.pl
Nauczyciel historii E-mail
Mariusz Nawrocki m.nawrocki@sp143.waw.pl
Anna Adamska a.adamska@sp143.waw.pl
Nauczyciel przyrody E-mail
Maciej Wroniszewski m.wroniszewski@sp143.waw.pl
Grażyna Pazura g.pazura@sp143.waw.pl
Jolanta Mentrak j.mentrak@sp143.waw.pl
Nauczyciel matematyki E-mail
Piotr Kwiatkowski p.kwiatkowski@sp143.waw.pl
Magdalena Maj m.maj@sp143.waw.pl
Ewa Zwierzchowska e.zwierzchowska@sp143.waw.pl
Paweł Witczak p.witczak@sp143.waw.pl
Ewa Mika e.mika@sp143.waw.pl
Katarzyna Golec k.golec@sp143.waw.pl
Nauczyciel plastyki E-mail
Magdalena Kotara-Marmur m.kotara@sp143.waw.pl
Nauczyciel muzyki E-mail
Iwona Muller-Kukulska i.muller@sp143.waw.pl
Nauczyciel wychowania fizycznego E-mail
Adam Kurtiak a.kurtiak@sp143.waw.pl
Krzysztof Zawadzki k.zawadzki@sp143.waw.pl
Bogdan Rosiek b.rosiek@sp143.waw.pl
Marek Pyra m.pyra@sp143.waw.pl
Aneta Paluch a.paluch@sp143.waw.pl
Nauczyciel zajęć komputerowych/informatyki E-mail
Wojciech Bogdański w.bogdanski@sp143.waw.pl
Marta Pronobis m.pronobis@sp143.waw.pl
Jolanta Kordulasińska j.kordulasinska@sp143.waw.pl
Nauczyciel religii E-mail
Maria Rychowiecka m.rychowiecka@sp143.waw.pl
Siostra Miriam m.lipinska@sp143.waw.pl
Katarzyna Polowiec k.polowiec@sp143.waw.pl
Nauczyciel etyki E-mail
Olga Sosnowska o.sosnowska@sp143.waw.pl
Nauczyciel biblioteki E-mail
Ewa Bieniewicz e.bieniewicz@sp143.waw.pl
Małgorzata Starzycka a.starzycka@sp143.waw.pl
Wioletta Bąk-Gołębiewska w.bak@sp143.waw.pl
Nauczyciel świetlicy E-mail
Jolanta Majchrzyk j.majchrzyk@sp143.waw.pl
Anna Świeżak a.swiezak@sp143.waw.pl
Barbara Al-Askari-Czyżewska b.czyzewska@sp143.waw.pl
Aleksandra Stawarz a.stawarz@sp143.waw.pl
Małgorzata Starzycka m.starzycka@sp143.waw.pl
Renata Grzegrzółka m.grzegrzolka@sp143.waw.pl
Sylwia Pensiek s.pensiek@sp143.waw.pl
Katarzyna Czebreszuk k.czebreszuk@sp143.waw.pl
Katarzyna Cienkowska k.cienkowska@sp143.waw.pl
Asystent nauczyciela E-mail
Teresa Olczak t.olczak@sp143.waw.pl
Nauczyciel wspomagający E-mail
Katarzyna Koroś k.koros@sp143.waw.pl
Rozmiar tekstu
Kontrast
%d bloggers like this: