Zajęcia dodatkowe 2018/19

Wykaz zajęć dodatkowych realizowanych w roku szkolnym 2018/2019

Nauczyciel Nazwa zajęć Dzień Godziny Sala
Adamska Anna Koło – „Zagadki historyczne” Środa 15.55 – 16.40 23
Adamska Anna Koło – „Konsultacje historyczne” Poniedziałek 7.15 – 8.00 23
Bogdański Wojciech Koło informatyczne Czwartek 7.15 – 8.00 38
Brzozowska Małgorzata Zajęcia wspomagające „Porozumienie bez przemocy” Wtorek 11.55 – 13.30 22
Brzozowska Małgorzata Zajęcia wyrównawcze dla klas 3 Czwartek 15.50 – 16.35 22
Dudek Magdalena Koło języka angielskiego dla klas IV Czwartek 14.05 – 14.50 25
Dudek Magdalena Koło języka angielskiego dla klas VIII D Czwartek 15.00 – 15.45 25
Golec Katarzyna Koło matematyczne dla klas VIa i VIe Piątek 7.15 – 8.00 28
Górska Marta Zajęcia wspomagające dla klasy IV Czwartek 7.15 – 8.00 27
Górska Marta Zajęcia wspomagające dla klasy VI Środa 7.15 – 8.00 27
Kamińska Agnieszka Koło filmowe Poniedziałek 14.00 – 15.30 23
Kamińska Agnieszka Zajęcia wspomagające z języka polskiego dla klas V Wtorek 14.05 – 14.50 23
Kotara – Marmur Magdalena Koło plastyczne Poniedziałek 15.00 – 16.30 plast.
Kurtiak Adam Ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami akrobatyki Poniedziałek 8.55 – 9.40 SL
Kurtiak Adam Ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami akrobatyki Piątek 8.55 – 9.40 SL
Kwiatkowski Piotr Zajęcia wspomagające Piątek 8.00 – 8.45 37
Lewandowska Barbara Koło – „Łamigłówki mądrej główki” Wtorek 14.05 – 14.50 43
Lewandowska Barbara Zajęcia wspomagające „Coraz więcej umiemy” Wtorek 13.00 – 13.45 43
Lipińska Małgorzata Oaza Dzieci Bożych Poniedziałek 17.00 – 18.00 skat.
Maciejowska Anna Koło polonistyczne dla klas VII Czwartek 15.00 – 15.45 27
Maj Magdalena Zajęcia wspomagające z matematyki –

klasa VI

Poniedziałek 14.05 – 14.50 28
Maj Magdalena Koło matematyczne – klasa VI Czwartek 8.00 – 8.45 47
Makowska Teresa „Elementy gier szachowych i logicznych” – koło Piątek 15.55 – 16.40 44
Makowska Teresa „Rozwiń w sobie potencjał do nauki czytania i pisania” Środa 13.00 – 13.45 św
Masiak Joanna Koło języka niemieckiego Czwartek 15.00 – 15.45 tech.
Mika Ewa Konsultacje z fizyki – zajęcia wspomagające Czwartek 7.10 – 7.55 41
Mika Ewa Zajęcia wspomagające z matematyki Piątek 8.00 – 8.45 41
Mioduchowska Ilona Fitness – nowoczesne formy gimnastyki Środa 10.50 – 11.35 SG
Mioduchowska Ilona Fitness – nowoczesne formy gimnastyki Piątek 9.55 – 10.40 SG
Staworko Magdalena Zajęcia wspomagające „English is easy” Wtorek 7.15 – 8.00 45
Staworko Magdalena Koło języka angielskiego dla klasy 2c Poniedziałek 13.00 – 13.45 DP
Szlakis Lucyna „Piszę, liczę i maluję” – koło Czwartek 15.00 – 15.45 43
Szlakis Lucyna „Kłopotliwe samo h” – zajęcia wspierające Czwartek 15.50 – 16.35 43
Trepkowska Agnieszka Klub gier Piątek 13.00 – 13.45 45
Trepkowska Agnieszka Programowanie Poniedziałek 15.55 – 16.40 45/38
Wientczak Katarzyna Koło „Myślę więc jestem” Środa 10.50 – 11.35 śm
Wientczak Katarzyna Zajęcia wspomagające „Chcę wiedzieć więcej” Czwartek 11.55 – 12.40 śm
Winiarz Grażyna Koło – „Gest i ruch” Czwartek 17.45 – 18.30 42
Winiarz Grażyna Zajęcia wspomagające „Czytankowo” Środa 10.50 – 11.35 II p
Wojewoda Mariola Koło dla klas V – VI Poniedziałek 14.00 – 14.45 01
Wroniszewski Maciej Koło geograficzne dla klasy Vc Środa 14.05 – 14.50 24
Wroniszewski Maciej Koło geograficzne dla klas VIII Czwartek 15.00 – 15.45 24
Wyszyńska Stefania Koło polonistyczne dla klas IV Wtorek 15.00 – 15.45 20
Wyszyńska Stefania Koło polonistyczne dla klas VI Czwartek 7.15 – 8.00 20
Ziemianek Aleksandra Zajęcia wspomagające z języka angielskiego Wtorek 7.15 – 8.00 02
Zwierzchowska Ewa Zajęcia rozwijające kluczowe kompetencje matematyczne Piątek 8.55 – 9.40 25
Rozmiar tekstu
Kontrast
%d bloggers like this: