Warsztaty bibliotekarzy

W dniu 28 listopada 2017 r. w bibliotece szkolnej odbyły się warsztaty dla nauczycieli bibliotekarzy z Sieci współpracy i samokształcenia Inspiracje są wśród nas na temat: Literackie inspiracje na Boże Narodzenie. W ramach analizy i interpretacji tekstów literackich, które mogą być wykorzystywane podczas zajęć z uczniami, zostały omówione: Trzy gwiazdki szczęścia Ewy Stadtmuller, Wigilia Małgorzaty Indii Desjardins, Prezenty w komórce Buno Ferrero oraz Dobry adres to człowiek Doroty Tyrakowskiej. Mała encyklopedia domowych potworów Stanislava Marianovica stała się inspiracją do myśli i rozmów dotyczących zachowań okołoświątecznych. W grupach powstały graficzne odzwierciedlenia refleksji.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: