Sukces tenisowy Poli!

Miło nam poinformować o sukcesach naszej uczennicy Poli Zawiślańskiej z klasy 2c. Mimo zaledwie 7 lat odnosi już wielkie sukcesy na korcie. W sobotę 2 grudnia, podczas turnieju Tenis10, organizowanego przez Tenis Kozerki, zawodniczka Legii zdobyła 3 miejsce, grając niesamowity tenis ze starszymi od siebie chłopcami, jako jedyna dziewczynka w turnieju. Następnego dnia, w niedzielę osiągnęła swoje pierwsze i na pewno nie ostatnie zwycięstwo w turnieju organizowanym na kortach klubu Tie Break w Warszawie. Pola zajęła pierwsze miejsce, pokonując prawie wszystkie dziewczynki w grupie czerwonej. Determinacja oraz duch walki młodej legionistki doprowadziły ją do pewnego zwycięstwa. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Na zdjęciu Pola z trenerem Bartłomiejem Otłowskim.

Skip to content