Pomysł na szkolną szafkę!

Jak pewnie wiecie, w naszej szkole uczniowie mają swoje szafki, w których mogą trzymać własne rzeczy. Najczęściej leżą tam mniej lub bardziej poukładane podręczniki lub przybory. Chcielibyśmy jednak pokazać wam, że miejsce w szafce można też zagospodarować w zupełnie inny sposób!

Julka z klasy 5B postanowiła uczynić z szafki własny przytulny kącik – z lampką, przyborami, sympatycznymi ozdobami. Mamy też inne zdjęcie z października przedstawiające jeszcze jeden pomysł na szafkę pełną klocków – niestety nie znamy pomysłodawcy.

Jeśli i wy macie własny pomysł na szafkę szkolną, zachęcamy do przesyłania nam zdjęć z krótkim opisem na adres p.maj@sp143.waw.pl. Może zrobimy z tego galerię… albo konkurs? 🙂


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: