Wycieczka do Muzeum Ziemi

Dnia 15 lutego 2018 r. odbyła się wycieczka Koła Geograficznego przy SP143 do Muzeum Ziemi na Skarpie Śródmiejskiej. Uczniowie z klasy 7d zwiedzali dwa obiekty muzealne i wystawy plenerowe. Celem wyjścia było popularyzowanie wiedzy paleogeograficznej, geologicznej i mineralogii. Młodzież ponadto rozwiązywała specjalne karty zadań. By je uzupełnić, należało odnaleźć odpowiedzi ukryte wśród eksponatów i informacji umieszczanych na tablicach tematycznych. Zachwyceni barwami i kształtem naturalnych wytworów Ziemi, ruszyliśmy w plener. Po dawce wiedzy przyszedł czas na odpoczynek i poczęstunek 😉 Pełni wrażeń wróciliśmy na Saską Kępę. Zapraszamy do oglądania naszej galerii.

(Maciej Wroniszewski – opiekun koła geograficznego).


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: