Dziękujemy za udział w spotkaniu dla kandydatów!

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za tak liczne przybycie na spotkanie dla kandydatów klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych! Mamy nadzieję, że prezentacja się Państwu podobała i wyszliście ze spotkania wzbogaceni o wiedzę o naszej szkole.

Podczas spotkania zaprezentowali się eksperci – uczniowie! – którzy opowiadali co lubią w szkole, czego nie lubią, a także udzielali konsultacji kandydatom i rodzicom. Zachęcamy do zapoznania się z galerią!

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub nie mieli Państwo wcześniej okazji do zwiedzenia szkoły, zachęcamy do przyjścia na dni otwarte: w poniedziałek 5 marca lub wtorek 6 marca w godzinach pracy szkoły. Nasi nauczyciele chętnie udzielą Państwu wszelkich informacji!

Przypominamy też, że w górnym menu (zakładka Rekrutacja 2018/19) znajdą Państwo najważniejsze informacje dla potencjalnych kandydatów.

 


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: