Projekt “Budowa ciała człowieka”

Fragment podstawy programowej z przyrody dla klas III zakłada, że uczeń „nazywa podstawowe części ciała i organy wewnętrzne zwierząt i ludzi (np. serce, płuca, żołądek)”. Wydaje się nam, że to zdecydowanie za mało i zaplanowaliśmy szersze działania, które zebraliśmy w projekcie „Budowa ciała człowieka”. Spotykaliśmy się z lekarzami, ratownikami medycznymi, pielęgniarką szkolną. Rozmawialiśmy, oglądaliśmy filmy i książki, składaliśmy modele, robiliśmy doświadczenia, rozwiązywaliśmy zagadki. Podzieliliśmy się tematami i każda z klas wykonała planszę dydaktyczną chwaląc się zdobytą wiedzą.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: