Warsztaty musicalowe w Starej Prochowni

Dnia 22 marca 2018 r. klasa 4e uczestniczyła w warsztatach musicalowych prowadzonych przez Katarzynę Podurgiel – animatora kultury SCEK-u. Uczniowie mieli okazję zagrać dwie sceny ze znanej wszystkim dzieciom bajki o drewnianej lalce „Pinokio”. Tak więc na scenie pojawił się główny bohater w trzech odsłonach, czyli grany przez trzech różnych uczniów – Mikołaja, Marcina i Piotrka. Kolejną postacią był szkolny przyjaciel Pinokia – Knot, w tej roli pojawił się Jeremi i Paweł. Przemek zagrał chłopca, który szukał Pinokia, natomiast Mateusz bardzo ekspresyjnie zagrał dyrektora teatru. Na deskach teatru nie mogło zabraknąć wróżek, czyli Niny i Ali. Dopełnieniem wszystkiego były marionetki – w tych rolach odnalazły się Iga, Dorotka, Miła, Zuzia, Ola, Maja, Hania i Julka, które pięknie zatańczyły. Oprawę muzyczną zapewnił zespół wokalny, w skład którego weszli: Zosia, Edyta, Patryk i Damian. Wrażeń i emocji nie brakowało, wszyscy świetnie się bawili, nawet pani wychowawczyni, która została dublerką jednej z marionetek. 😉

Skip to content