Sukces recytatorski naszych uczennic!

Jest nam ogromnie miło poinformować, iż wśród laureatów XXIII Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego ,,Magia Słowa” znaleźli się uczniowie z naszej szkoły. W kategorii recytatorów z klas młodszych wyróżnienia zdobyły uczennice klasy 1c: Amelia Kordaszewska oraz Zofia Bartoszewska. Pośród uczestników z klas starszych na 3. miejscu uklasyfikowała się Julia Mora z 4c. Szczególne słowa uznania należą się także Oliwii Leśniewskiej z 7d, która zdobyła wyróżnienie na poziomie uczniów z klas siódmych i oddziałów gimnazjalnych. Gratulujemy!