Zapraszamy do udziału w Konkursie Wiedzy o Stefanie Starzyńskim!

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w IX edycji Konkursu Wiedzy o Prezydencie Stefanie Starzyńskim. Konkurs ten odbywa się pod patronatem MKO, Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe, TVP Historia, Instytutu Historii PAN, Prezydenta m. st. Warszawy oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego. Głównym celem konkursu jest między innymi kształtowanie postawy szacunku dla dorobku bohaterskiego Prezydenta Warszawy – Stefana Starzyńskiego oraz rozwijanie umiejętności samodzielnego pogłębiania wiedzy. Szczegółowe informacje na temat tego przedsięwzięcia znajdziecie Państwo tutaj.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: