Wybieramy najlepszy projekt stroju!

Drodzy rodzice, uczniowie, nauczyciele! Dziękujemy za wszystkie otrzymane projekty strojów do konkursu Wyróżnijmy się! Dokładnie je przeanalizowaliśmy i na ich podstawie stworzyliśmy trzy propozycje graficzne, na które będziemy teraz głosować. A jak to zrobić?

  • Uczniowie zagłosują na lekcjach z wychowawcą.
  • Nauczyciele głosują w pokoju nauczycielskim.
  • Rodzice głosują, wrzucając specjalne, podstemplowane karteczki, które wychowawcy przekazują uczniom. Na karteczkach wpisujemy numer wybranego projektu (1, 2 lub 3). Urna znajduje się przy wejściu do szatni.

Nie ma możliwości głosowania online!!

Głosujemy od 24 kwietnia do 7 maja włącznie. Propozycje projektów znajdziecie poniżej.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: