Warsztaty w Centrum Nauki Kopernik

24 kwietnia klasa 7d wzięła udział w bardzo interesujących warsztatach w Centrum Nauki Kopernik. W pracowni biologicznej uczniowie mieli okazję między innymi  obserwować pod mikroskopem pierwsze organizmy eukariotyczne, które zostały zmodyfikowane genetycznie — nicienie glebowe. Poznali również, na czym polega optyczne oczyszczanie tkanek.  Natomiast w pracowni robotycznej mogli zdecydowanie rozwijać swoją kreatywność. Dowiedzieli się także, że to zapoczątkowane jeszcze w starożytności koncepcje rozwijają współczesne projekty oparte na właściwościach powietrza pod ciśnieniem. Uczniowie wrócili do szkoły ze sporym bagażem wiedzy.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: