Obchody świąt majowych

Tak się bawiliśmy i uczyliśmy podczas obchodów Świąt Majowych!

1. Każda klasa dostała kartki dla Polski i każdy uczeń mógł napisać „Za co kocham swój kraj”.
  2. Na kolorowych kartkach zapisaliśmy nasze wymyślone „prawa” szkolne. Okazało się, że np. uczniom powinno się płacić za chodzenie do szkoły. 😉
  3. Na wyznaczonych stanowiskach odbywało się malowanie twarzy w barwach biało-czerwonych oraz salon fryzjerski. Można było zrobić sobie patriotyczną fryzurę.
  4. Na stoisku z zagadkami uczniowie losowali pytania związane z naszym krajem i wygrywali cukierka za prawidłową odpowiedź.
  5. Uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym „Kocham mój kraj”. Wystawę prac można obejrzeć na I piętrze i w galerii poniżej.