Grosikowa majówka klasy 2c

Dnia 21 maja 2018 r. dzieci z klasy 2c uczyły się i odpoczywały, obcując z leśną przyrodą. Realizowały zagadnienia związane z całorocznym projektem o lesie, słuchając ciekawostek Pana Andrzeja – dziadka Armana. Pod czujnym okiem mam planowały majówkę z Grosikiem, pracując w grupach z „Gwiazdą pytań”, w ramach kontynuacji drugiego projektu „Od grosika do złotówki”. Miłym akcentem wyprawy było ognisko i pieczenie kiełbasek. Uczniowie mieli również czas na relaks i zabawy na świeżym powietrzu. Pogoda dopisała, humory też. Szkoda było wracać do Warszawy!