Kolejne sukcesy reprezentacji tenisowej!

W rozgrywanym na kortach w Parku Skaryszewskim Międzyszkolnym Turnieju Tenisa o puchar dyrektora SSP nr 10 wystąpiła nasza reprezentacja. Rozgrywki toczyły się w czterech kategoriach wiekowych. Zawodnicy SP 143 mocno zaznaczyli swoją obecność, zdobywając jeden puchar i 5 medali. W kategorii 2005/2006 Marysia Bochwic, a w kategorii 2007 Alicja Wcisło wywalczyły brązowe medale. Najlepiej poszło nam w kategorii 2009/10, gdzie nasi tenisiści zdominowali rywalizację, zajmując wszystkie miejsca na podium! III miejsce zdobył Leonard Ucher, II miejsce Pola Zawiślańska, I miejsce Szymon Pyra. Brawa dla naszych sportowców!!!


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: