Na piastowskim szlaku

Moc zabawy, moc wiedzy, moc umiejętności – klasa 3e wróciła z zielonej szkoły! Piastowski szlak prowadził nas przez Kruszwicę, Gąsawę, Wenecję, Biskupin, a także Rogowo (z przerwą na wesołe szaleństwa w krainie dinozaurów). Uczniowie jeszcze przed wycieczką przygotowali w grupach informacje na temat odwiedzanych miast i ich tajemnic, prezentowali wiadomości przed klasą i przewodnikami. Codziennie prowadzili Dziennik Podróży, zapisując refleksje z odwiedzanych miejsc i licznych warsztatów (pieczenia chleba, wyrobu biżuterii słowiańskiej, ozdabiania koszulek). Odpoczywając nad jeziorem, nie zabrakło chwil spędzonych na kąpielach, pływaniu kajakami czy budowaniu piastowskich osad z piasku. Niezapomnianym przeżyciem były również nocne podchody, szukanie skarbu oraz próby odwagi.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: