Wielki sukces reprezentacji szachistów!

8 czerwca nasza szkolna reprezentacja szachistów składająca się z siedmiorga uczniów z klasy 2a (Tomek Piotrowski, Ian Seo, Wojtek Słoniewski, Wiktor Kowalski, Michał Jasnorzewski, Jakub Malina, Hava Lolea) i trzech uczniów z klasy 3a (Krzysztof Buko, Staś Lisiecki, Michał Robak) pod “wodzą” Pana Krzysztofa Góry i Pani Basi Czyżewskiej-Al-Askari wzięła udział w V Turnieju Finałowym Ogólnopolskiego Projektu Polskiego Związku Szachowego “Edukacja przez szachy w szkole” na Torwarze. W turnieju uczestniczyło ponad 800 dzieci z klas I-III ze szkół podstawowych z całej Polski. Mimo silnej konkurencji nasza szkoła znalazła się na I miejscu wśród 40 szkół warszawskich, natomiast w skali krajowej zajęła IV miejsce pośród 105 szkół z całej Polski!!! Brawo!!!


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: