Wycieczka do Ogrodu Botanicznego UW

W tym tygodniu uczniowie klasy IVc wybrali się na rajd ,,Aleje Ujazdowskie”, który był ostatnim działaniem w kończącym się roku szkolnym, w ramach Akademii Młodego Przyrodnika. Pierwsza część trasy dotyczyła rozwiązywania zadań w terenie. Uczestnicy poznawali najnowszą historię Polski z czasów Powstania Warszawskiego oraz okresu PRL. W drugiej odsłonie grupa przeniosła się na teren Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Uczniowie poznawali ciekawostki dotyczące wybranych gatunków roślin. Był też czas na chwile relaksu i pamiątkowe zdjęcia w pięknych okolicznościach przyrody. Jesienią powrócimy na trasę 😉

M.W.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: