Lato w Mieście 2018 – ramowy plan pracy

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice! W poniedziałek 25.06.2018 rusza akcja „Lato w Mieście 2018”. Ramowy plan pracy znajdą Państwo poniżej, może on ulec zmianie, o czym na bieżąco będą informowali wychowawcy poszczególnych grup.

W związku z zmianą przepisów RODO o przydziale dzieci do grup zostaną Państwo indywidualnie poinformowani pierwszego dnia akcji. Taka sama zasada obowiązywać będzie dzieci, które dołączą w poszczególnych turnusach, pierwszego dnia każdego turnusu.

Proszę na czas akcji, aby dzieci były ubrane zgodnie z warunkami atmosferycznymi i zaplanowaną aktywnością. Każdy uczestnik akcji proszony jest o nakrycie głowy i odpowiednią ilość picia. W dniu wyjścia na basen przypominam o spakowaniu odpowiednio; czepka, ręcznika, klapek.

Koordynator “Lata w Mieście” Jolanta Majchrzyk

Pobierz


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: