“Dzieci Ziemi” – klasowy klip muzyczny

Klasa 5d w ramach projektu muzycznego zrealizowała klasowy klip muzyczny do piosenki zespołu Sound’n’Grace “Dzieci Ziemi”. Klip powstawał w kilku etapach, w etapie pierwszym uczniowie klasy zapoznali się z tajnikami studia nagraniowego, za pomocą domowego studia Presonus Studio One p. Iwona Muller-Kukulska zrealizowała nagranie studyjne piosenki w wykonaniu uczniów klasy 5d. Partie solowe wykonała Hanna Łubisz. W kolejnym etapie uczniowie uczestniczyli w tworzeniu scenariusza klipu i w realizacji scenek filmowych, a w ostatnim etapie filmy oraz muzyka zostały poddane obróbce i za pomocą specjalnego programu powstał montaż i w rezultacie klip muzyczny. Zapraszamy do obejrzenia!!