Lato w Mieście 2018 – tydzień 2

Przedstawiamy drugi tydzień ramowego planu pracy podczas “Lata w Mieście 2018”. Informujemy, że może on ulec zmianie, o czym na bieżąco będą informowali wychowawcy poszczególnych grup.

Przypominamy, że w związku ze zmianą przepisów RODO, o przydziale do grup dzieci, która dołączą w poszczególnych turnusach, zostaną Państwo indywidualnie poinformowani pierwszego dnia każdego turnusu.

Prosimy na czas akcji, aby dzieci były ubrane zgodnie z warunkami atmosferycznymi i zaplanowaną aktywnością. Każdy uczestnik akcji proszony jest o nakrycie głowy i odpowiednią ilość picia. W dniu wyjścia na basen przypominam o spakowaniu odpowiednio; stroju kąpielowego, czepka, ręcznika, klapek. Prosimy też, dzieci, które przychodzą po raz pierwszy, miały ze sobą te rzeczy na wszelki wypadek.

Koordynator “Lata w Mieście” Jolanta Majchrzyk


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: