Lato w Mieście 2018 – tydzień 3

Przedstawiamy trzeci tydzień ramowego planu pracy podczas „Lata w Mieście 2018”. Informujemy, że może on ulec zmianie, o czym na bieżąco będą informowali wychowawcy poszczególnych grup.

Przypominamy, że w związku ze zmianą przepisów RODO, o przydziale do grup dzieci, która dołączą w poszczególnych turnusach, zostaną Państwo indywidualnie poinformowani pierwszego dnia każdego turnusu.

Prosimy na czas akcji, aby dzieci były ubrane zgodnie z warunkami atmosferycznymi i zaplanowaną aktywnością. Każdy uczestnik akcji proszony jest o nakrycie głowy i odpowiednią ilość picia. W dniu wyjścia na basen przypominam o spakowaniu odpowiednio; stroju kąpielowego, czepka, ręcznika, klapek. Prosimy też, dzieci, które przychodzą po raz pierwszy, miały ze sobą te rzeczy na wszelki wypadek.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

 

Skip to content