Włóczykije z 5c na szlaku

Z okazji 50 rocznicy powstania Oddziału PTTK „Mazowsze”, reprezentanci klasy 5c wzięli udział w rajdzie terenowym na obszarze Kampinoskiego Parku Narodowego. Uczniowie pokonali trasę około 5 km, przemierzając jedną z malowniczych ścieżek dydaktycznych. Marsz rozpoczął się w miejscowości Laski w rejonie cmentarza żołnierzy poległych we wrześniu 1939 r. Dalej prowadził przez strefę leśnego ogródka botanicznego, “Górę Ojca” (unikatowy obszar wydm śródlądowych w miejscu pradoliny Wisły) aż do polany leśnej w Izabelinie. Po trudach wędrówki okazją do regeneracji było ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Na koniec rajdu uczestnicy rozwiązywali test wiedzy o KPN, dla wszystkich czekały dyplomy a dla najlepszych nagrody.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: