Nasi uczniowie na Turnieju Szachowym w Ciechanowie

Dnia 28 września w Ciechanowie odbył się Ogólnopolski Turniej Szachowy Szkół Podstawowych. W turnieju uczestniczyło 240 uczniów klas  I-IV szkół podstawowych z całej Polski.
Naszą szkołę reprezentowało sześcioro szachistów: Adrianna Dajnowicz i Wadim Żejmo z klasy 5a oraz Wiktor Kowalski, Tomasz Piotrowski, Ian Seo i Artur Żejmo z klasy 3a. Kilkoro z nich znalazło się na podium zdobywając medale: w sekcji klas 5 w grupie dziewcząt Ada zdobyła I miejsce, w grupie chłopców – Wadim zdobył II.  Natomiast w sekcji klas 3 chłopcy uzyskali następujące lokaty: Tomek – II, Ian – III, Artur – VII, a Wiktor – IX. Gratulujemy!!