Zapraszamy na Fiesta Mexicana w naszej szkole!

Fundacja STEFANKA rusza z nowym projektem! „Okno na świat – serce na drugiego człowieka” to cykl spotkań na temat innych krajów. Będziemy organizować ciekawe warsztaty, zapraszać interesujących gości. Cały dochód z tych spotkań zasila Fundusz Stypendialny SOS! Pierwsze spotkanie już w niedzielę 14 października o godzinie 17:00.

Spotkanie 1 – FIESTA MEXICANA! – 14.10.2018, godzina 17:00 (warsztaty), 18:15 (opowieści i film)

Zabierzemy Was w daleką podróż w poszukiwaniu meksykańskich smaków! Razem z naszym przyjacielem i nauczycielem hiszpańskiego w Fundacji Alexisem nauczymy się przygotowywać tradycyjne Guacamole i Quesadillas. Alexis opowie też o swoim kraju, kulturze i zwyczajach. Następnie przeniesiemy się do naszej „sali kinowej” na seans filmu „Coco”.

Wejście:

  • Warsztaty kulinarne z Alexisem, opowieści o Meksyku i film COCO – 25 zł – liczba miejsc ograniczona (maksymalnie 25 osób). Aby się zapisać kliknij tutaj (zapisujesz się na wszystkie trzy aktywności)
  • Opowieści o meksyku i film COCO – 10 zł. Aby się zapisać kliknij tutaj

Nie może Was zabraknąć na tym wydarzeniu! Aby wejść na wydarzenie, zabierz ze sobą potwierdzenie wpłaty na fundusz SOS (przelew na konto Fundacji z dopiskiem Fundusz SOS).

Do zobaczenia!

Skip to content