Gra miejska PTTK – “Park Skaryszewski”

Przedostatni rajd w ramach projektu Akademia Młodego Przyrodnika. W sobotnie przedpołudnie reprezentanci klasy Vc wzięli udział w grze miejskiej, tym razem goszcząc ,,na własnym podwórku” inne szkoły. Marsz na orientacje odbywał się bowiem na obszarze dobrze im znanego Parku Skaryszewskim. Uczniowie zgodnie z mapą szukali odpowiedzi na 28 pytań dotyczących historii okolic Kamionka od czasów Potopu Szwedzkiego aż do wydarzeń współczesnych związanych z upadkiem komunizmu w Polsce. Rajd był również okazją do podziwiania przyrody w parku zaprojektowanym w stylu angielskim czyli przypominającym formacje zbliżone do lasu. Co chwilę można było spotkać licznych przedstawicieli fauny i flory. Dodatkowo piękna pogoda z klasyczną złotą jesienią umilała czas na trasie. Zapraszamy do obejrzenia galerii.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: