Nie każdy może mieć zwierzaka w domu, ale każdy może im POMÓC!

Jak co roku zachęcamy do pomocy bezdomnym zwierzakom z małych schronisk. Zbieramy stare (ale czyste) koce i ręczniki do ocieplenia boksów, a także karmę, smycze, zabawki. Klasy 0-3 mogą przynosić dary do swoich wychowawców lub sali 45 (koordynator p. Agnieszka Trepkowska), klasy 4-8 do sali technicznej (koordynator p. Olga Sosnowska). Starszych uczniów, zainteresowanych wolontariatem, zachęcamy do pracy w schroniskach, gdzie często potrzebna jest pomoc przy wyprowadzaniu psów na spacer. Jeśli znacie małe schronisko, które potrzebuje pomocy, dajcie znać!


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: