Dziękujemy za udział w wieczorze poezji patriotycznej!

W piątek 16 listopada odbył się w naszej szkole wieczór poezji patriotycznej. Pomysł na spotkanie powstał w wyniku projektu edukacyjno-artystycznego “100 wierszy, 100 piosenek na stulecie niepodległości.” Jego inicjatorem jest Maciej Strzembosz, a instytucją wiodącą w jego realizacji – Narodowe Centrum Kultury. My zaś pokusilśmy się o interpretację wybranych tekstów. Do udziału zostali zaproszeni wszyscy uczniowie, rodzice oraz nauczyciele z naszej szkoły. Efektem współpracy było nastrojowe i pełne wzruszeń spotkanie, podczas którego goście mogli wysłuchać recytacji wierszy, które znalazły się na liście 100 najpiękniejszych polskich tekstów poetyckich. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.