Polska to my – autoportrety

Nasza szkoła wzięła udział w warszawskiej akcji artystycznej społeczności szkół i przedszkoli organizowanej przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń polegającej na tworzeniu (malowaniu, rysowaniu) AUTOPORTRETÓW: „Polska to MY. Autoportret na 100–lecie Odzyskania Niepodległości”. Spotkajmy się i razem cieszmy się z Niepodległej!

Ideą akcji było pokazanie, że Polska to przede wszystkim ludzie, to MY, obywatele w różnym wieku. Efektem działań jest ekspozycja – autoportrety towarzyszące nam już od pewnego czasu (podczas Pikniku na Dzień Ziemniaka, uroczystości z okazji Święta Szkoły oraz obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości). Prace zostały sfotografowane i przekazane Organizatorom.  Podsumowaniem akcji będą pokazy slajdów w przestrzeni miejskiej  – w pierwszym tygodniu grudnia będzie można je podziwiać w siedzibie WCIES w Warszawie przy ul. Starej 4.

Skip to content