Wróżby i tańce andrzejkowe w klasach młodszych

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. W zabawie zorganizowanej przez Mały Samorząd Szkolny i uczniów klasy 6e (Sektor26) brali udział uczniowie klas pierwszych, drugich, trzecich i dzieci z oddziału przedszkolnego. Samorząd Uczniowski zadbał o odświętną dekorację i wróżby andrzejkowe, a Sektor 26 zorganizował muzykę, prowadził tańce, wróżył uczestnikom zabawy razem z mamą wróżką oraz zadbał o słodki poczęstunek. Oprócz tego w niektórych klasach po zapadnięciu zmroku rodzice uczniów przygotowali dla dzieci dodatkowe atrakcje, takie jak lanie wosku, wróżenie z obierek, czy poznawanie przyszłości. Był to magiczny wieczór, gdzie wszyscy się cudownie bawili!

Skip to content