Warsztaty piernikowe

11 grudnia odbyły się warsztaty piernikowe dla klas 4d i 4f. Podczas warsztatów uczestnicy poznali historię piernika, tradycyjną recepturę oraz wszystkie jego składniki. Dzieci z wielką radością wałkowały ciasto, wycinały foremkami różne kształty związane z motywami bożonarodzeniowymi. Uczniowie z ogromną frajdą uczestniczyli w procesie pieczenia ciastek. Upieczone już pierniczki dekorowały jadalnymi ozdobami i lukrem. Warsztaty piernikowe okazały się fantastyczną zabawą dla uczniów. Tego dnia zapach pierników unosił się przez cały dzień w szkole i wprowadził nas w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: