Wigilia dzielnicowa dla seniorów

W tym roku rada dzielnicy wybrała naszą szkołę, aby ugościć seniorów z całej dzielnicy. Dnia 20 grudnia seniorzy licznie przybyli na uroczysty opłatek wigilijny do naszej szkoły. Klub wolontariatu, dzieci i nauczyciele poczynili duże przygotowania na przyjęcie tak licznej grupy seniorów. Przygotowano piękną dekorację, część artystyczną w wykonaniu chóru szkolnego, jasełka w wykonaniu klasy 1c i 3c. Każdy z przybyłych gości otrzymał upominek. Goście byli zachwyceni pięknym świątecznym wystrojem sali gimnastycznej i wspaniałymi występami młodych aktorów. Atmosfera spotkania była bardzo podniosła i uroczysta.

 


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: