Glutkowe eksperymenty

Za nami kolejne spotkanie z cyklu “Fascynujący Świat Eksperymentów”. Tym razem, uczennice z klasy 8d, w składzie: Oliwia Leśniewska, Ania Guranowska, Kamila Staniewicz, Zosia Ślusarz, Milena Krupska, Ula Bielińska przygotowały warsztaty dla swoich młodszych kolegów z klasy 1a i 1b. Podczas wspólnego spotkania uczniowie zajmowali się tworzeniem slime’a, czyli tzw. glutka. Starsze koleżanki dawały wiele cennych wskazówek i służyły dobrą radą, dzięki czemu powstało wiele ciekawych i różnorodnych prac. Tradycją już się stało, że podczas warsztatów, wśród uczniów panowała miła i serdeczna atmosfera, dzięki czemu współpraca przebiegała sprawnie i rzetelnie. Każdy z uczniów po ukończeniu swojej pracy mógł ją zabrać do domu i zaprezentować najbliższym. To kolejny raz, kiedy świat fizyki okazał się być dla najmłodszych ciekawym i zaskakującym obszarem wiedzy, który warto poznawać, zgłębiać i odkrywać.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: