Informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

[AKTUALIZACJA 18.02] Dodaliśmy poradnik dla rodziców oraz harmonogram dla ucznia do sekcji rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji do oddziałów dwujęzycznych klas VII oraz rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Znajdą tam Państwo odpowiednie harmonogramy, wykazy i zasady. Przy okazji przypominamy także o wpisie dotyczącym rekrutacji do klas I oraz oddziałów przedszkolnych na następny rok szkolny. Wszystkie wspomniane dokumenty znajdują się także w menu powyżej. Będziemy tam dodawać nowe informacje, gdy takie się pojawią.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: