Zaproszenie na Warszawskie Dni Otwarte Doradztwa Zawodowego

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy uczniów klas VIII na Warszawskie Dni Otwarte Doradztwa Zawodowego w Ogrodzie Zimowym w Pałacu Młodzieży w dniach 23-24 II 2019 oraz 30-31 III 2019 r. Więcej informacji poniżej.

Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz doradcy zawodowi Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego WCIES serdecznie zapraszają Uczniów klas VIII szkół podstawowych oraz III klas gimnazjum wraz z Rodzicami na indywidualne konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego w ramach Warszawskich Dni Otwartych Doradztwa Zawodowego. Doradcy zawodowi zapraszają w dniach 23 lutego 2019 r. (sobota) oraz 24 lutego 2019 roku (niedziela) w godzinach od 10.00 do 15.00 do Ogrodu Zimowego Pałacu Młodzieży (wejście głowne od ul. Świętokrzyskiej). Nie obowiazują wcześniejsze zapisy.Biuro Edukacji
Skip to content