“Złoty gong” – przedstawienie rodziców

Być rodzicem niezwykłym to znaczy mieć odwagę, dystans, dobry humor, dużo zwariowanych pomysłów, stawiać przed sobą wyzwania i wytrwale je realizować. Tak właśnie postąpiła grupa rodziców naszych młodszych uczniów przygotowując przedstawienie „Złoty gong”, które obejrzały dzieci z klas 0-II. Półroczne przygotowania udało się zachować w wielkiej tajemnicy, aż nadeszła premiera! Piękne ruchome dekoracje, oryginalne stroje, a przede wszystkim ukryte do tej pory talenty aktorskie pozwoliły w wyrazisty sposób przekazać treść chińskiej bajki i sprawiły ogromną radość dzieciakom i nauczycielom! Dziękujemy!!!


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: