Dziękujemy za udział w festynie wiosennym!

Tegoroczny festyn wiosenny już za nami. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy mieli swój wkład w jego organizację – Radzie Rodziców, klasom szóstym, harcerzom oraz naszym gościom specjalnym, którzy oferowali przeróżne atrakcje dla uczestników. Dziękujemy także wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę w rozwój naszej szkoły i wsparli nas finansowo poprzez kupowanie kuponów! To dzięki Wam możemy wciąż organizować takie wydarzenia i wpływać na to, jak wygląda i funkcjonuje SP143. Do zobaczenia na kolejnym festynie! A na koniec, jak zwykle, zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: