Zapraszamy na kurs Krav Maga!

W tegorocznej ofercie zajęć pozalekcyjnych organizowanych przez Fundację Stefanka jest między innymi kurs Krav Maga prowadzony przez ekspertów z Krav Maga Center. Krav Maga to system samoobrony skupiony na nauce procedur bezpieczeństwa osobistego. Dzieci uczą się tych procedur poprzez zabawę, zaś młodzież i dorośli poznają sposoby zapewnienia sobie i swoim najbliższym bezpieczeństwa przy pomocy identyfikacji zagrożeń oraz stosowanie możliwie najlepszych form rozwiązania. Zajęcia pozwolą zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych, starsi zaś będą mieli doskonałą okazję zadbania o swoją sylwetkę oraz jednoczesnym poznaniu narzędzi ochrony swojego życia i zdrowia. Zapisy na te, jak i inne zajęcia, rozpoczną się w połowie września, a początek zajęć nastąpi od 1 października. Serdecznie polecamy!


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: