Akademia Nadwiślańska – klasa VIc turystycznie

W minioną sobotę klasa VIc rozpoczęła inauguracyjnym rajdem – udział w projekcie edukacyjnym „Akademia Nadwiślańska”. Dzieci i młodzież z warszawskich szkół, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, będą poznawać najciekawsze przyrodniczo obszary chronione miasta i okolic. Żywe lekcje przyrody i geografii przyjmą formę rajdów terenowych, gier miejskich czy spacerów z przewodnikiem. Ponadto dla uczestników projektu przewidziane są konkursy plastyczne i multimedialne. Najbardziej aktywne placówki na zakończenie akademii otrzymają specjalne certyfikaty i puchary.

Zapraszamy do fotorelacji z pierwszej imprezy turystycznej ,,Rajd Ławice Kiełpińskie”.


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: