Niespodziewane spotkanie z Aleksandrem Dobą!

Nasz spływ kajakowy powoli stawał się historią, gdy nagle otrzymaliśmy wiadomość: „Podobał mi się Wasz pomysł! Przyjeżdżam”. Kiedy powiedział, że przepłynie Atlantyk nie rzucał słów na wiatr. Teraz również – co zapowiedział – tak zrobił i właśnie w piątek 13. pan Olek Doba pojawił się w naszej szkole. Uczniom z kilku klas opowiedział o swoich przygodach na oceanie, pokazał wiele zdjęć, zdradził inżynierskie tajemnice budowy jedynego w swoim rodzaju kajaka. W drugiej części spotkania, w towarzystwie najmłodszych kajakarzy i rodziców uczniów, obchodził swoje urodziny. Pan Olek ma w sobie tyle pomysłów, energii i pasji, którą się dzieli, że to chyba my otrzymaliśmy od niego największy prezent, a historie poznawane z książek nabrały dla nas prawdziwego wymiaru.

Skip to content