Południowo Praskie Senioralia

7 września 2019 już po raz trzeci nasza szkoła brała udział w Senioraliach organizowanych przez Urząd Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy oraz Radę Seniorów. W parku Polińskiego seniorzy mogli podziwiać wspaniałe występy artystyczne uczniów kl. 3c przygotowanych pod pilnym okiem wychowawcy, p. Grażyny Winiarz. Pokaz akrobatów naszej szkoły jak co roku przyciągnął tłumy, a uczniom i p Bogdanowi Rośkowi serdecznie gratulujemy! Nasze stoisko z upominkami, z pysznym ciastem domowej roboty, a przede wszystkim z serdecznym uśmiechem i ciepłym słowem seniorzy długo będą wspominać. Wszystkim zaangażowanym dzieciom i nauczycielom SP143 dziękujemy!


Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/sp143/public_html/nowa3/wp-content/plugins/wp-accessibility-helper/inc/wah-front-functions.php on line 643
%d bloggers like this: