Południowo Praskie Senioralia

7 września 2019 już po raz trzeci nasza szkoła brała udział w Senioraliach organizowanych przez Urząd Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy oraz Radę Seniorów. W parku Polińskiego seniorzy mogli podziwiać wspaniałe występy artystyczne uczniów kl. 3c przygotowanych pod pilnym okiem wychowawcy, p. Grażyny Winiarz. Pokaz akrobatów naszej szkoły jak co roku przyciągnął tłumy, a uczniom i p Bogdanowi Rośkowi serdecznie gratulujemy! Nasze stoisko z upominkami, z pysznym ciastem domowej roboty, a przede wszystkim z serdecznym uśmiechem i ciepłym słowem seniorzy długo będą wspominać. Wszystkim zaangażowanym dzieciom i nauczycielom SP143 dziękujemy!