Ekologicznie i estetycznie

W sobotnie przedpołudnie – reprezentacja klasy VIc wybrała się  nad Wisłę. Z uwagi na jesienną aurę oczywiście nie z zamiarem plażowania, tylko z powodów czysto ekologicznych. W związku z projektem edukacyjnym ,,Akademia Nadwiślańska” – uczniowie wybranych warszawskich szkół, w tym naszej wzięli udział w akcji sprzątania Doliny Wisły. Każda grupa otrzymała swój rewir w celu oczyszczenia brzegu rzeki. Nam przypadł praski odcinek na wysokości Ogrodu Zoologicznego. Uczniowie z dużym zaangażowaniem i energią przystąpili do zbierania śmieci. W krótkim czasie worki zapełniły się licznymi odpadami, co nie świadczy dobrze o kulturze osób wypoczywających nad brzegiem naszej królowej rzek. Oby jak najmniej mieszkańców zachowywało się w ten sposób. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

Skip to content