Po Warszawie pieszo i na kółkach

Z przyjemnością informujemy, że klasy: 0, 1a, 2a oraz 3a biorą udział w pilotażowym programie Biura Polityki Mobilności i Transportu M. ST. Warszawy oraz MDK im. Broniewskiego „Po Warszawie pieszo i na kółkach”. Nasi nauczyciele – p. Agnieszka Starzyk, Agnieszka Trepkowska, Magdalena Lewandowska, Barbara Lewandowska – byli współtwórcami kilku propozycji metodycznych, które znalazły się w programie i podczas warsztatów szkoleniowych dla warszawskich nauczycieli przeprowadzili krótkie prezentacje. Aktualnie wychowawcy wybierają i opracowują zadania, które zostaną postawione przed uczniami, a efekty klasowych działań posłużą do modyfikacji i rozszerzenia powstającego programu. Relacje wkrótce!